19. mail oli Tallinna Puuetega Inimeste Kojas imetore päev!
Korraldasime meelte aia talgud.
Kokku tuli täpselt paras seltskond rohenäppe.
Koristasime, istutasime lilli ja sõime talgusuppi.
Aitäh kõigile! Järgmiste kohtumisteni!


19. mail oli Tallinna Puuetega Inimeste Kojas imetore päev!
Korraldasime meelte aia talgud.
Kokku tuli täpselt paras seltskond rohenäppe.
Koristasime, istutasime lilli ja sõime talgusuppi.
Aitäh kõigile! Järgmiste kohtumisteni!
