Mee

19. mail oli Tallinna Puuetega Inimeste Kojas imetore päev!

Korraldasime meelte aia talgud.

Kokku tuli täpselt paras seltskond rohenäppe.

Koristasime, istutasime lilli ja sõime talgusuppi.

Aitäh kõigile! Järgmiste kohtumisteni!