Tegevuskeskus

Tallinna Puuetega Inimeste Koja tegevuskeskus

Tallinna Puuetega Inimeste Koja tegevuskeskus pakub mitmekülgseid võimalusi sealhulgas avatud kontoriruumi, avalikku internetipunkti, näitusi, huvitegevusi ning võimalust ruumide rendiks, samuti tuge puuetega inimeste organisatsioonidele. Tegevuskeskuse hoovis ootab uudistajaid meelte aed.

Koja tegevuskeskus Tallinnas aadressil Endla 59 pakub teenuseid puuetega inimestele, nende hooldajatele ning organisatsioonidele, kes keskuses tegutsevad. Keskuse avatud kontoriruumid on ideaalne koht koostööks ja loovaks tööks. Organisatsioonid saavad rentida ruume oma põhitegevuseks, aga ka koosolekuteks, koolitusteks või näituste korraldamiseks. Lisaks sellele on keskuse fuajees internetipunkt, kus külastajad saavad kasutada arvutit ja sirvida internetti.

Tegevuskeskuse hoovis asuv meelte aed on avatud kõigile ja sisustatud nii, et siin tunneksid end hästi ka erinevate puuetega inimesed. Aed ergutab meie viit meelt ning annab võimaluse katsuda, nuusutada, kuulda ja vaadelda looduskeskkonda enda ümber, aga see kutsub ka lihtsalt hetkeks puhkama.

Meie majas on võimalik rentida erinevaid ruume, et korraldada suuremaid või väiksemaid sündmusi, samuti aitame korraldada toitlustust. Näiteks on meil toimunud malevõistlused, tantsuüristused konverentsid, koolitussarjad jms.

Tule meile külla ja avasta inspireeriv keskkond tegevusteks ja uued võimalused koostööks!