Sotsiaalhoolekande osakonnad

Tallinna teenuste ja toetuste taotlemisel on abiks puuetega inimeste spetsialistid linnaosade sotsiaalosakondades: 

Haabersti

Vanemspetsialist: Kristi Beljajev
kabinet: 106 telefon: 640 4871 e-post: kristi.beljajev@tallinnlv.ee

(hooldaja määramine, puuetega ja erivajadustega inimeste juhtumite korraldamine, s.h. neile vältimatu abi osutamine; invatransport (alaealised ja täiskasvanud); eluruumi kohandamise korraldamine; abivajajate toitlustamise korraldamine)

Vanemspetsialist: Marina Keizo
kabinet: 106 telefon: 640 4869 e-post: marina.keizo@tallinnlv.ee

(hooldaja määramine, puuetega ja erivajadustega inimeste juhtumite korraldamine, s.h. neile vältimatu abi osutamine; invatransport (alaealised ja täiskasvanud); eluruumi kohandamise korraldamine; abivajajate toitlustamise korraldamine)

Kesklinn

Peaspetsialist – Annika Torjus

Puuetega inimeste juhtumite korraldamine, hoolduse seadmine ja hoolduse määramine, isikliku abistaja teenusele suunamine, invatranspordi korraldamine, eluruumi kohandamise kulu hüvitamine.

tel 6457 848

e-post annika.torjus[ät]tallinnlv.ee

Kristiine

Vanemspetsialist – Airi-Anu Mugur
Tel 645 7109
airi-anu.mugur@tallinnlv.ee
Puuetega inimeste juhtumite korraldamine, täisealiste eestkoste.

Lasnamäe

Vanemspetsialist: Teresa Kipper
Telefon: 645 7736
Kabinet: 134
Tegevusvaldkonnad: puuetega inimeste hoolekande küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 – 12.00 ja 14.00 – 17.30, neljapäeval: 9.00 – 12.00 ja 14.00 – 16.30
e-post: teresa.kipper@tallinnlv.ee

Mustamäe

Vanemspetsialist: Mirjam Haiba
Telefon: 645 57 62
e-post: mirjam.haiba@tallinnlv.ee

Nõmme

Vanemspetsialist – Evi Paulson (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7398
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: evi.paulson@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Larina Sein (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7386
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: larina.sein@tallinnlv.ee

Põhja-Tallinn

Erivajadustega inimeste hoolekanne
E 9-12; 14-18; T 9-12; 14-16; N 9-12
Kabinet 7
Telefon: 6457086; 6457093

Pirita

Ilona Raudsep – vanemspetsialist
Tel: 645 7640
e-post: ilona.raudsep@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkonnad: puuetega inimeste hoolekanne (hooldaja ja hooldajatoetuse määramine, nõustamine, teenuse saamiseks hoolekandeasutusse suunamine), psüühiliste erivajadustega isikute eestkoste ja hoolekande küsimused.
E 09.00 – 12.00, 14.00 – 18.00
N 09.00 – 12.00, 14.00 – 17.00