Kunstiteraapia esmaspäeviti kell 16-17.30

Kunstiteraapias saab korraga osaleda kuni 12 osalejat ja praegu on grupp täis. Kui soovid ennast kunstiteraapiasse ootele lisada, siis palun kirjuta tiiu@tallinnakoda.ee .

Aeg: esmaspäeviti kell 16-17.30 kuni 29. novembrini.
Koht: Tallinna Puuetega Inimeste tegevuskeskuse hoovimaja (aadressil Endla 59).
Tegevus: kunstiteraapias joonistame, meisterdame, teeme kollaaži ja savitööd, tunneme end vabalt ja loovalt. Kusjuures joonistamise oskus ja eelnev loovtöö kogemus ei ole oluline, juba lihtne pintslitõmme on loov ja kannab endas sõnumit. Kunstiteraapia pakub lihtsalt rõõmu tundmist jõukohasest, juhendatud ja eesmärgipärasest ühisest loovtegevusest, sest koos luues saavad üksteiselt tuge kõik osalejad.
Juhendaja: kunstiterapeut Kristiina Kask, kes on lõpetanud Tallinna ülikoolis kunstiteraapiate magistriõppe ja töötab kunstiterapeudina Tarbatu Tervisepargi rehabilitatsiooni meeskonnas. Täiendanud ennast, õppides erinevate keraamikute juures ning keraamika algkursusel Kunstiakadeemias. Kristiina tee kunstiteraapiani tuli läbi isikliku kogemuse – avastades, et keeruliste aegadega aitas toime tulla loovtegevus. Joonistamine või lihtsalt sirgeldamine, savist kausikese voolimine vms tegelemine aitas mõtteid korrastada, tõstis tuju ning paariks tunniks ununesid kõik probleemid.
Ka suur kunstnik Pablo Picasso on ütelnud, et kunst peseb hingest igapäevatolmu.
Tasuta!

Kunstiteraapiat toetab Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet.

Lisainfo:
 Tiiu Kristjan – tiiu@tallinnakoda.ee või telefon 6564 048