Ligipääsetavuse teemaline kohtumine 9. juunil kell 14.00

Kutsume Teid ühiselt arutlema ligipääsetavusest Tallinnas ja tutvuma dokumendiga “Tallinna ligipääsetavuse arengusuunad”
9.06 kl 14 TPIK Tegevuskeskuses Endla 59

Kohtumisel osalevad Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametist ligipääsetavuse vanemspetsialist, Jako Stein ning puudega inimesi toetavate meetmete juhtivspetsialist, Mihkel Tõkke.

Kohtumisel anname ülevaate, mis Tallinna ligipääsetavuse arengusuundade eelmisel perioodil 2016-2022 on saavutatud ning millised eesmärgid veel täitmata.
Seejärel sooviksime arutada koos Tallinna Koja võrgustikuga, millised uued eesmärgid on oluline järgmiseks perioodiks 2023-2028 seada.
Kohtumisel soovime kuulda Teie, kui oma sihtgrupi esindajate mõtteid, millised on Teie jaoks olulised ja vajalikud arendused ligipääsetavuse osas Tallinnas.
Selle abil saame arengusuundade dokumenti kirja just need teemad, mis võrgustiku jaoks suurima tähtsusega.

Tallinna ligipääsetavuse arengusuunad 2016-2022 dokumendiga on võimalik eelnevalt tutvuda siin: https://www.tallinn.ee/est/g4144s94823

Ligipääsetavus = juurdepääsetavus – Ligipääsetavus on laiatarbekaupade, keskkondade, hoonete, teenuste ja info disain, mille tulemus on ilma kohandusteta kasutatav ja ligipääsetav nii paljudele inimestele kui võimalik ja mõistlik. Lahendus peab vastama kõikide kasutajate vajadustele.

Lugupidamisega
Mihkel Tõkke

puudega inimesi toetavate meetmete juhtivspetsialist
sotsiaalteenuste- ja toetuste osakond
Paldiski mnt 48a, 10614 Tallinn
645 7459