Rahvusvaheline koolitus “Inclusion matchmaking – Find European partners for inclusion Projects.”

Rahvusvaheline noorsootöö pakub aastas võimalusi üle 6000 Eesti noorele vanuses 13-30. Ligi 30% nendest on noored, kes vajavad projektis osalemiseks rohkem julgustust ja tuge. Võimalused ja ressursid selleks, et pakkuda eri võimekusega või oma eakaaslastega võrreldes vähemate võimalustega noortele projektideks osalemiseks vajaminevat tuge on Erasmus + ja Euroopa solidaarsuskorpuses olemas. Aastas käib üle 100 noorsootöötaja rahvusvahelistel koolitustel, et veenduda ise nende võimaluste olemasolus, leida partnereid ja õppida projektide elluviimist. 

Nüüd, veel enne puhkusele minekut, on ka teil võimalik oktoobris (6-10.10) toimuvale koolitusele “Inclusion matchmaking – Find European partners for inclusion Projects.” kandideerida. Eestist läheb kuni 10 liikmeline grupp, mistõttu ei pea pelgama üksi minemist ega ka keeleoskuse pärast. Saab oma inimestelt tuge! Tähtaeg kandideerimiseks 07.07! 

Uuri lähemalt: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/spi-inclusion-matchmaking-find-european-partners-for-inclusion-projects.7961/

Toitlustus- ja majutuskulud katab korraldaja. Koolituskohas on tagatud ligipääsetavus. Vajadusel saab kaasa võtta isikliku abistaja. 

SANA eraldab õpirändes osalejale Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Stipendiumisaaja omaosalus on 25 eurot.

NB! Juhul, kui Teie õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh omaosaluse määr), siis andke meile sellest teada.

Ole see, kes avab noortele uute võimaluste maailma!

Lisaküsimustega võtke julgelt ühendust! 

SA Archimedese noorteagentuur / Archimedes Foundation Youth Agency

+327 69 79 234