Laulu- ja tantsupeo „Minu arm“ ligipääsetavus kuulmispuudega inimestele

Juba paari nädala pärast toimub Eestis laulu- ja tantsupidu. Korraldajad on koostöös Eesti Puuetega Inimeste Koja ja teiste koostööpartneritega on võtnud südameasjaks kohandada 2019. aasta Eesti olulisim kultuurisündmus, XXVII laulu- ja XX tantsupidu “Minu arm”, ligipääsetavaks puudega inimestele.

KUULMISPUUDEGA inimestele on LAULUPIDU ligipääsetav järgmiselt:

EESTI VIIPEKEELSETELE KURTIDELE 7. juulil kell 14.00 Tallinna Lauluväljakul toimuv kontsert. Tuletorni kõrval, sektoris 7A, on ratastooliala ning VIIPEALA ja professionaalsed eesti viipekeele tõlgid. Seal on istekohad 50-le inimesele. Kohal on ka 2 vabatahtlikku, kes vajadusel abistavad. Kontserdi orienteeruv lõpp on kell 21.00.

Selleks, et planeerida paremini istekohti 7. juuli kontserdil inimestele sektoris 7A, anna palun teada oma osalemisest ja täida ankeet hiljemalt 29. juuniks kell 17.00. NB! Ankeeti palume täita neil inimestel, kes vajavad viipekeeletõlget!

Registreeru: http://tiny.cc/2w0j8y

Kontserdi otseülekanne on ETVs, kuid otseülekandes ei ole subtiitreid ega viipekeele tõlget.

EESTI VIIPEKEELE TÕLGET kuvatakse interneti otseülekandes Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) portaalis.

LAULUDE SÕNAD on laulupeo teatmikus ning teatmik on müügil lauluväljaku infopunktis.

SUBTIITRID

ETV on lubanud nädala jooksul pärast laulupidu tekitada subtiitritega faili telekanalis järelvaatamisse.

PILETID

Laulupeo kontserdi pilet erivajadusega inimesele on 10 eurot. Piletite tellimiseks tuleb ise ühendust võtta laulupidu@piletilevi.ee  või helistada 665 9534 (tööpäevadel kell 9:00-17:00). Pileti hind eelmüügist ja kohapeal soodustust tõendava dokumendiga 10 €.  

Loe lähemalt – https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/koorimuusika/xxvii-laulupidu-xxvii-laulupidu-ja-xx-tantsupidu-minu-arm-song-celebration-275085/

Laulu- ja tantsupeo info siin https://2019.laulupidu.ee/