Eesti Juristide Liit korraldab 13. märtsil 2019 kell 10.00- 14.00 tasuta õigusnõustamise, Õigusapteegi, Vene Kultuurikeskuses, Mere pst 5 TALLINN.

13. märtsil. toimuval Õigusapteegis saab tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha, elatisabi, töölepingu seaduse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsu kiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Tasuta õigusabi annavad kõrgelt kvalifitseeritud oma vadkondade spetsialistid, kellede hulka kuuluvad vandeadvokaadid, notarid, täitur, pankrotihaldur, korteriühistute õigusnõunik, perekonnaõiguse õigusnõunik, töölepingualane õigusnõunik, tarbijakaitse nõukogu liikmed ja kohaliku omavalitsuse jurist. Õigusapteegi õigusnõustajad annavad õigusabi eesti ja venekeelses.

Kõikidele asjahuvilistele ja abivajajatele on tagatud vaba sissepääs ja eelregistreerimist Õigusapteeki ei toimu. Abivajajaid teenindatakse elavas järjekorras.

28. jaanauarist kuni 14. juunini 2019 annavad Tallinna ja Tartu ülikoolide üliõpilased Tallinna Linnakantseleis, Vabaduse väljak 7 ja Mustamäe Linnaosa Valitsuses, A.H. Tammsaare tee 135 tasuta õigusabi. Täpsem teave vastuvõtu aegade kohta saate siit:  http://www.juristideliit.ee/eesti-juristide-liidu-uliopilaste-buroo-sugissemestril/

Põhjalik teave ÕIGUSAPTEEGI korralduse, nõustajate spetsialiteedi ja võimaluste kohta on Eesti Juristide Liidu kodulehel www.juristideliit.ee, tel 6313002 või EJL Facebookis.

Kutsume Teid aktiivselt Õigusapteegis osalema ja saama ning leidma vastuseid oma juriidilistele küsimustele/ probleemidele! 

Allikas: https://www.tallinn.ee/est/Uudis-Juristid-pakuvad-tasuta-oigusabi