Sotsiaalhoolekande osakonnad

Tallinna teenuste ja toetuste taotlemisel on abiks puuetega inimeste spetsialistid linnaosade sotsiaalosakondades:

Haabersti
Ehitajate tee 109a, 13514 Tallinn
Ruta Kukk, tel 640 4871
e-post: Ruta.Kukk@tallinnlv.ee

Kesklinn
Pärnu mnt 9, 10148 Tallinn
Annika Torjus, tel 645 7833
e-post: Annika.Torjus@tallinnlv.ee

Kristiine
Tulika 33 b, 10615 Tallinn
Anne Maajärv, tel 645 7146
e-post: Anne.Maajarv@tallinnlv.ee

Lasnamäe
Pallasti 54, 13619 Tallinn
Kaire Kopli, tel 645 7736
e-post: Kaire.Kopli@tallinnlv.ee

Mustamäe
Tammsaare tee135, 12915 Tallinn
Aivi Kokk, tel 645 7561
e-post: Aivi.Kokk@tallinnlv.ee

Nõmme
Nõmme-Kase 12B, 11617 Tallinn
Anna-Maria Mirskaja, tel 645 7392
e-post: Anna-Maria.Mirskaja@tallinnlv.ee

Põhja-Tallinn
Kotzebue 2, 10414 Tallinn
Milvi Rambak, tel 645 7086
e-post: Milvi.Rambak@tallinnlv.ee

Pirita
Merivälja tee 24, 11911 Tallinn
Ilona Raudsep, tel 645 7623
e-post: Ilona.Raudsep@tallinnlv.ee