Invamess 2016 ajakava

Neljapäev, 28.04.2016


13:00 – 19:00 Eksponentide väljapanekud (1. korruse saal ja klubiruum ning 2. korrus)


13:00 – 13:15 Messi avamine, sõnavõtud (1. korruse fuajee)


12:00 – 17:30 Kohvik (1. korruse klubiruum) Lions Klubi Tallinn Meri


13:00 – 19:00 Lapsehoid (2. korrus, ruum 201)


13:00 – 15:00 Avatud internetipunkt (2. korrus, ruum 210)

13:00 – 16:00 Veresuhkru ja vererõhu mõõtmine, Tallinna Suhkruhaigete Selts (2. korrus, ruum 203)


13:00 – 17:00 Sotsiaalnõustamine (Linnaosade valitsuste sotsiaalhoolekande osakondade puuetega inimeste spetsialistid (2. korrus, ruum 208)


13:00 – 17:00 Õigusnõustamine (2. korrus, ruum 206)


13:30 – 14:30 Infotund “Töötukassa teenused” Jevgeni Bugakin, vene keeles (2. korrus, ruum 209)


14:00 – 17:00 Siidimaali õpituba, MTÜ Danko juhendajad (2. korrus, ruum 202)


14:00 – 17:00 Loeng „Minevikust tulevikku ilma piiranguteta“

Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakool, Jure Biechonski Msc. Eesti keelse tõlkega (hoovimaja)

15:00 – 16:00 Infotund “Kogemusnõustamine puuetega laste vanematele“ Külli Urb (2. korrus ruum 209, viipekeelne tõlge)


15:00 – 16:00 Arvutikursus „Arvuti põhitõed: algaja infotund“, koolitaja Vesse Lodi (2. korrus, ruum 210)


15:00 – 16:00 Kepikõnd Tegevuskeskuse ümbruses juhendaja Kylli Halenius (kogunemine 1. korruse peaukse juures)


15:00 – 17:00 Haigekassa nõustamine (2. korrus, klaasist puhkeruum)


16:00 – 17:00 Avatud internetipunkt (2. korrus, ruum 210)


17:00 – 18:00 Vestlusring "Puuetega noorte väljakutsed tänapäeval",
moderaator Ksenia Tsutsunava (2. korrus, ruum 202)

 

 

Reede, 29.04.2016


10:30 – 16:00 Kohvik (1. korruse klubiruum) Lions Klubi Tallinn Meri


11:00 – 17:00 Eksponentide väljapanekud (1. korruse saal ja klubiruum ning 2. korrus)


11:00 – 17:00 Lapsehoid (2. korrus, ruum 201)


11:00 -  12:00 Töötuba "Autistlikud lapsed ja nende toetamise võimalused", Ivica Mägi, Põhja-Eesti Autismi Liit


11:00 – 13:00 Haigekassa nõustamine (2. korrus, klaasist puhkeruum)

11:00 – 13:00 Avatud internetipunkt (2. korrus, ruum 210)


11:00 – 14:00 Loeng “Hingamisteraapia loeng ja kundalini meditatsioon”, Kert Grünberg, Hingamistuba (hoovimaja)


11:00 – 15:00 Sotsiaalnõustamine (Linnaosade valitsuste sotsiaalhoolekande osakondade puuetega inimeste spetsialistid (2. korrus, ruum 208)


11:00 – 16:00 Õigusnõustamine (2. korrus, ruum 206)

11:00 - 16:00 On-site massaaž, Eesti Massaaži- ja Teraapiakool (hoovimajas)


12:30 – 13:30 Infotund „Töötukassa teenused“ Kristi Rekand, eesti keeles (2. korrus, ruum 209, viipekeelne tõlge)


13:00 – 14:00 Arvutikursus „Arvuti põhitõed: algaja infotund“, koolitaja Vesse Lodi (2. korrus, ruum 210)


13:00 – 16:00 Veresuhkru ja vererõhu mõõtmine. Tallinna Suhkruhaigete Selts (2. korrus, ruum 203)


14:00 – 16:00 Avatud internetipunkt (2. korrus, ruum 210)


14:00 – 16:00 Kunsti töötuba: Salvrätitehnikas kaartide valmistamine, juhendaja Sille Luiga. (2. korrus, ruum 202)


14:00 – 17:00 Infotund „Sotsiaalkindlustusamet: abivahendid, rehabilitatsioon ja ekspertiis“, eesti keeles. (2. korrus, ruum 209, viipekeelne tõlge)


15:00 – 16:00 Kepikõnd Tegevuskeskuse ümbruses, juhendaja Külly Halenius (kogunemine 1. korruse peaukse juures)


15:30 – 16:30 Infotund „Tutvumine abikoertega“, MTÜ Abikoerte Keskus (2. korrus, ruum 209)