Näitused Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses

Pakume võimalust Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuse ruumides korraldada eeskätt puuetega inimeste kunstinäitusi.
Huvi korral palume ühendust võtta Tegevuskeskuse administraatori Tiiu Kristjaniga (e-post: koda@tallinnakoda.ee või tel: 656 4048).

2013

28.02 – 1.04 Näitus „Kunst ühendab“; kunstitöid eksponeerivad MTÜ Viljandimaa Singel Vaimse Tervise Päevakeskus; St. Peterburi P.P.Katšenko nim. Psühhiaatriakliiniku Nr.1 Kunstistuudio; MTÜ Viljandi Keldristuudio; Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskus; Tallinna Vaimse Tervise Keskuse Pelguranna Teraapiakeskus; Pärnu Haigla Psühhiaatriakliiniku Päevakeskus

2012

03.09- 01.12 Näitus PÜHAD KOLETISED/ Monstres sacrés (Kakora MTÜ ja Soome Turu Kynnys Ry)
24.05- 01.09 TPIK loomingulise avardumise kursuse ülevaatenäitus „Viited“
23.03- 10.05 Kunstinäituse "Hingejõud”; kunsti esitlesid Diana Vinogradova (Läti) ja Meelis Luks (Eesti)

2011

03.12- 01.03.2012 Fotonäitus “Praktiline fotograafiakoolitus puuetega inimestele” avamine (korraldaja TISÜ)
14.09- 30.11 Näitus „Unistuste aeg“ (Päevakeskus Käo ja Käo Põhikooli õpilaste kunstitööd)
31.03- 1.07 Kevadnäitus; kunstitöid eksponeerisid Tallinna Vaimse Tervise Keskuse Pelguranna tegevus –ja teraapiakeskuse inimesed
20.01-10.03 Eduard Tüüri karikatuuride näitus

2010

04.10– 01.12 Näitus “Meelemaastikke sõrmede kaudu“ (korraldaja MTÜ Kakora ja PEPÜ)
25.08– 01.10 Liikumispuudega laste käsitöö ja joonistuste näitus „Julge elada“ (korraldajad ELIL ja TISÜ)
28.04– 15.08 Loomingulise avardumise kursuse kunstinäitus “Sigrimigrid”
03.02– 31.03 Rein Meresaare õlipastellide näitus "Muusika mu silmale"- II korruse fuajee

2009


17.11- 30.01.2010 - Tiia Järvpõllu maalinäitus "Unistuste lendlemised elusädemes" - II korruse fuajee
16.10- 15.11.2009 - Ismo Tilanto ja Maarit Hedmani ühisnäitus- II korruse fuajee
13.04- 14.08.2009 - Töökeskuse "Juks" õpilastööde näitus "Fantaasia"- I ja II korruse fuajee
29.01- 09.04.2009 - TPIK projekti “Puuetega inimeste loomingulise avardumise kursused” ülevaatenäitus - I ja II korruse fuajee

2008

02.05- 29.08.2008 - Eesti Lihasehaigete Seltsi liikmete maailinäitus "Kokku kolm"- II korruse fuajee
12.03- 06.04.2008 - Fotonäitus "Enjoyable life" MTÜ Continuous Action noorsoovahetusest  – II korruse fuajee
05.02- 03.03.2008 - Merimetsa Tugikeskuse keraamika- ja maalitoa tööde näitus – I ja II korruse fuajee
14.01- 04.02.2008 - Eino Pihelgase (Eesti Afaasialiit) maalide näitus- II korruse fuajee

2007

20.11-31.12.2007 -  Avo Veske loodusfotode näitus- II korruse fuajee
17.10-30.10.2007 - Jenni-Juulia Wallinheimo tekstiilinäitus PRETTY CRIPPLE- õppeklass
01.10-31.10.2007 – Eeva Laitineni fotonäitus Kuupuu (Soome) -II korruse fuajee
23.08-30.09.2007 – Soome Iseseisva Elu Keskuse Kynnys Ry kunstiringi näitus – II korruse fuajee
01.03-10.05.2007 – Anatoli Patlatenko maalide näitus (Tallinna Sotsiaaltöö Keskus) – II korruse fuajee
03.01-28.02.2007 – Andrei Maksimjuki maalide näitus (Eesti Kunstiakadeemia) – I ja II korruse fuajeed

2006

05.12-31.12.2006 – Merimetsa Tugikeskuse kunstiringi näitus – II korruse fuajee
13.10-31.10.2006 - Soome nägemispuudega keraamikute näitus pimendatud õppeklassis
13.03-30.04.2006 – Heili Männiku grafiidijoonistuste näitus – II korruse fuajee

2005

06.12.2005-20.02.2006 – Margus Kulberti tikandite näitus (Järvakandi Hooldekodu) – II korruse fuajee
01.12.-15.12.2005 – Reelika Karu kivist lepatriinude näitus (koostöös ETV Puutepunkti saatega) – saal
16.03-13.06.2005 – Ilja Ragozini maalide näitus (Tallinna Invaspordiühing) – II korruse fuajee
01.06-13.06.2005 – Soome töörühma Kaunis Kombatav Raamat näitus
01.03-28.03.2005 – Gobeläänvaipade näitus (Tallinna Liikumispuudega Inimeste Ühingu töörühm Pilvi Salmin-Blankini juhendamisel) - saal

2004

17.11-06.12.2004 – Meelis Luksi maalide näitus (Ülemaailmse Suu ja Jalaga Maalivate Kunstnike Ühingu stipendiaat) – II korruse fuajee